… για τους αποφοίτους μας!

Θα θέλαμε να συγχαρούμε όλους εσάς τους μαθητές και τις μαθήτριές μας, που δώσατε έναν αγώνα δύσκολο, μα και περισσότερο απαιτητικό λόγω των δυσμενών συνθηκών που προκάλεσε η αναστολή λειτουργίας των σχολείων. Εν μέσω πανδημίας, συνεχίσατε με πείσμα, επιμονή και υπομονή !!

Έχετε κάθε λόγο να αισθάνεσθε δικαίωση και ικανοποίηση, έτοιμοι για το νέο κεφάλαιο της ζωής  σας  που θα σας δώσει  εφόδια και  εμπειρίες για να ανταποκριθείτε στις προκλήσεις της ενήλικης ζωής.

Πολλά συγχαρητήρια  στους γονείς σας αλλά και στους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας  για τη συνεχή και αμέριστη υποστήριξη που σας προσέφεραν  σε όλη τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς.

Για κάποιους/ες, ο στόχος επετεύχθη. Το όνειρο αρχίζει να γίνεται πραγματικότητα. Για κάποιους άλλους, θα απαιτηθεί μια ακόμα προσπάθεια. Ή μια εναλλακτική διαδρομή.  Με προσπάθεια, μπορείτε να πετύχετε!

Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!  Μη διστάζετε να ανοίγετε νέους ορίζοντες!